Печать

    Інтернет провайдер NetIp пропонує своїм абонентам доступ в Інтернет на основі найсучасніших технологій.

    Наші оптико-волоконні мережі побудовані за технологією FTTB (Fiber to the Building) - «оптика до будинку», що дозволяє підключати як житлові будинки, так і виробничі об'єкти в найкоротші терміни. За допомогою оптичних ліній побудована високошвидкісна міська мережа передачі даних з використанням операторських технологій Ethernet і ТСР /IP.

    Підключення абонентів компанії проводиться по мідних лініях (UTP Cat5), прокладається від найближчої точки присутності мережі передачі даних оператора до абонентського обладнання за технологією Fast Ethernet . Таким чином, більшість абонентського обладнання (персональні комп'ютери, домашні /офісні локальні мережі тощо) уже оснащені всіма необхідними інтерфейсами, а значить установки додатково обладнання (модеми, трансивери тощо) не потрібно.

    Доступ до мережі Інтернет та до всіх послуг також надаються по мережі передачі даних і забезпечується за допомогою технологій з стека TCP /IP, абонентські мережеві налаштування контролюються оператором за допомогою протоколу DHCP, що дозволяє абоненту не робити зайвих налаштувань на своєму обладнанні - в більшості випадків досить вибрати варіант настроювань «за замовчуванням».


     Переваги наших технологій:

• Висока швидкість передачі даних в мережі Інтернет - до 100 Мбіт/с;
• Висока швидкість передачі даних в локальній мережі - до 1 Гбіт/с;
• Непотрібна телефонна лінія при роботі в Інтернет;
• Надійне та постійне з'єднання;
• Відсутність оплати за телефон при користуванні мережею Інтернет;
• Невисока абонентська платня за користування;