Печать

     Компанія NetIp зовсім нова на Деражнянському ринку інтернет послуг. Часом народження мережі вважається 28 березня 2013 року - саме в цей день був підключений перший користувач. Наша компанія упровадила ряд принципово нових рішень для побудови власної інфраструктури, що дозволило поліпшити якість надання ip-послуг, помітно розширити їх перелік і здешевити вартість для кінцевого абонента. Основні напрями діяльності компанії - надання організаціям і приватним особам якісного доступу до глобальної мережі Інтернет по волоконно - оптичним лініям.
      Оптоволоконні лінії зв'язку, є одним з найнадійніших і найперспективніших напрямів в області зв'язку. Пропускна спроможність оптичних каналів на порядок вища, ніж в інформаційних лініях на основі мідного кабелю. Крім того, оптоволокно несприйнятливе до електромагнітних полів, що позбавляє від типових проблем мідних систем зв'язку, такі як електричні наведення і грози.
      Оптичні мережі здатні передавати сигнал на великі відстані з меншими втратами. В основі оптоволоконних технологій лежить принцип використання світла, як основного джерела інформації. Світло набагато простіше передати на далеку відстань з меншими втратами, ніж електричний струм. Крім того, як вже говорилося, він не схильний до дії електромагнітних полів і здатний передавати на порядки більшу кількість інформації.
      Переваги волоконно-оптичних ліній зв'язку (ВОЛЗ): 

  • Висока пропускна спроможність 
  • Висока захищеність від перешкод
  • Висока захищеність від несанкціонованого доступу
  • Гальванічна розв'язка елементів мережі
  • Тривалий термін експлуатації

       Компанія має власні зовнішні канали як в український сегмент мережі Інтернет, так і в зарубіжний, що дозволяє гарантувати користувачам надмірність мережі і 99,9% роботи без відмови. Основне правило, покладене в основу нашого бізнесу, - це повна чесність з клієнтами і бажання надавати послуги Інтернет як можна ширшому колу клієнтів. У зв'язку з цим з перших днів існування компанії ми встановили цінову політику, яка у поєднанні з якістю наших послуг дозволяла клієнтам отримувати найбільш вигідні умови обслуговування. Також ми постійно тримаємо курс на випереджаючий розвиток інфраструктури компанії і переліку послуг, що надаються клієнтам.

           Для організацій та корпоративних клієнтів

       Компанія NetIp пропонує Вам скористатися власною високошвидкісною оптико-волоконною мережею передачі даних і отримання доступу до мережі Інтернет, організації корпоративних комп'ютерних мереж, рішення проблем останньої милі. А також організації відео конференцій або відео спостереження на базі створених корпоративних комп'ютерних мереж і мереж передачі даних між територіально віддаленими підрозділами.

          Унікальна можливість для об'єднання офісів, магазинів, складів тощо в локальні комп'ютерні мережі, що спростить документообіг між територіально віддаленими підрозділами і дозволить вашій компанії заощадити час і зменшити транспортні витрати на доставку документів в центральний офіс. Ви можете скористатися можливістю відео спостереження на базі створених корпоративних комп'ютерних мереж і мереж передачі даних між територіально віддаленими підрозділами, що дозволить надійно захистити ваш бізнес. Ми можемо підключити вашу мережу до глобальної мережі Інтернет, де ви можете розміщувати свою рекламу і використовувати необхідну вашому бізнесу інформацію і тим самим одержати конкурентну перевагу. Отже, що корисне може дати Вам для бізнесу Інтернет.

Маючи доступ в Інтернет, Ви зможете, наприклад:

• шукати і уточнювати інформацію про потенційних клієнтів, постачальників і конкурентів

• своєчасно дізнаватися про різні виставки і конференції з вашої тематики, реєструватися і одержувати додаткову інформацію

• самостійно актуалізувати інформацію на Вашому сайті (Інтернет-представництві), наприклад ціни на товари, або розміщувати новини про Вашу компанію, якщо використана при створенні Вашого сайту технологія дозволяє це

• оперативно розміщувати інформацію про свою компанію, її товари і послуги в різних каталогах

• використовувати можливості електронної пошти для оперативного зв'язку з Вашими клієнтами і постачальниками, відсилати/отримувати комерційні пропозиції і прайс-листи

• вести ділове листування з партнерами

• брати участь в різних форумах з тематики, що цікавить Вас, де можна одержати відповідь на Ваше питання від незнайомих Вам людей.

Територіально віддалені підрозділи можуть бути об'єднані в найкоротші терміни, що дозволить заощадити час важливий чинник в бізнесі.

Приєднуйтесь!